Wel of geen meerderheid in de Veiligheidsraad voor eenzijdig uitroepen Palestijnse staat?
Volgens de Israelische kranten hebben de Palestijnen 2 stemmen te kort om aan de 2/3 meerderheid te komen in de Veiligheidsraad.
De Palestijnse minister van Buitenlandse Zaken (voor zover je zo’n iemand die titel kan geven) is druk in gesprek met de landen Gabon, Nigeria en Bosnië-Herzegovina.
Als het de Palestijnen niet lukt, dan betekent het dat de VS haar VETO recht niet hoeft te gebruiken.
http://www.haaretz.com/news/diplomacy-defense/palestinians-need-just-two-more-security-council-votes-in-bid-for-statehood-1.385604
http://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/148095#.Tni2xU91RX5
http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4124976,00.html
Stan Goodenough, een christen uit de USA en officieel reisgids in Israel, heeft er een commentaar op in de volgende video, waarin hij aangeeft, dat de naties voor een fundamentele beslissing staan en zo naar het dal van Josafat worden getrokken voor de eindstrijd.
Immers, we weten ook uit Zacharias 14, dat de naties zullen optrekken naar Israel om het land te bezetten en daar zullen ze ten val komen.
Yerushalayim is een steen , die de volkeren zullen heffen en wie dat proberen, zullen zich deerlijk verwonden. (Zacharias 12:3, zie ook http://home.filternet.nl/~kjv/jeruzalem.htm
Gebed is van groot belang in deze ontwikkeling, opdat naties beseffen, dat hun keuze alles te maken heeft met hun verhouding tot de God van Abraham, Isaak en Jacob.
En dankgebed, dat we nu een regering hebben, die in elk geval de goede keuze maakt in deze zaak, baruch ha Shem !
Shalom,
Ben Kok (joods-chr. pastor)
PS: zie ook de laatste nieuwsbrief van Franklin ter Horst hierover: http://www.franklinterhorst.nl/Uit%20het%20nieuws%2021-09-2011.htm






