Tora Yeshua  תורה־ ישוע

 Welkom op onze geheel vernieuwde website; stuur ons uw suggesties dan wordt het nog mooier.

Actuele onderwerpen:

Gilad Shalit vrij: 1 Israelische soldaat is net zoveel waard als 1000 moslim-criminelen

Baruch ha Shem: volgens diverse berichten komt Gilad Shalit vrij, zie
http://www.nu.nl/buitenland/2638935/deal-israel-en-hamas-vrijlating-soldaat.html
Meer nieuws volgt, zodra beschikbaar,; wat een bemoediging voor zijn familie , ons allen en in het bijzonder voor degenen, die actie gevoerd hebben en gebeden,  o.a. de Gilad Shalith brigade met  Gerbrig Arends en Lammy Lassche.
Shalom,
Ben Kok (joods-chr. pastor)

Zie toespraak  Benjamin Nethanyahu over de hele voorgeschiedenis en beslissing:
http://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/148707#.TpUxS3Hrx7k

Zie http://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/148700#.TpUzlXHrx7k   , de prijs is hoog, want die ruim 1000 zijn allemaal veroordeeld voor plannen en/of uitvoeren van die plannen om Israeli’s te vermoorden, daarom is niet iedereen het eens met deze beslissing, want deze moslimmoordenaars gaan in de praktijk gewoon door met hun demonisch, ziek gedrag.
Zie ook in dat verband: http://brabosh.com/2011/10/13/pqpct-dld/

Zie:  http://tora-yeshua.nl/2011/08/aktie-voor-gilad-shalit-a-s-woendsdag-24-aug-14-uur-den-haag-op-het-plein/

Zie verder de criminele, zieke geest van Hamas: http://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/148713#.TpUwnHHrx7k  “kidnapping werkt, dus daar gaan we mee door”.

Navigeer naar andere artikelen

13 reacties op Gilad Shalit vrij: 1 Israelische soldaat is net zoveel waard als 1000 moslim-criminelen

  1. Hoi Ben,
    Zal tijd worden dat ze hem vrij laten !!! Wel een groot dilemma voor Israel … duizend terroristen / criminelen ruilen voor 1 onschuldige Israelische soldaat. Maar de Israelische bevolking is bereid om de consequentie s van deze ruil te dragen. In Israel tel je mee als individu en ben je geen nummer. Gilad Shalit is geen nummer en men is blijven knokken om deze soldaat vrij te krijgen. De verloren zoon keert terug naar huis … naar zijn familie en vrienden … wat een prachtig bericht… baruch hashem !!!
    Met vriendelijke groeten, Remko
    ps. respect voor de Gilad Shalit brigade !!!

  2. Op 12 oktober 2011 @ 09:10 schreef hendrianus

    Beantwoorden

    De ontvoering van Gilad Shalit is uitgegroeid tot een dusdanig politiek media circus dat Netanyahu uiteindelijk niet anders kon handelen dan hij nu gedaan heeft.
    Ik vraag mij af wat de opstelling van de Israëlische regering zal zijn bij een volgende ontvoering. Ik neem aan dat daarover een standpunt is ingenomen want de Israëlische regering zal toch niet zo naïef zijn te denken dat in de toekomst niet meer gebeurd.
    Het is een harde strijd en m.i. win je die niet door zulk een media en aandachtscircus te organiseren rondom 1 Israëlische soldaat die het ongeluk van ontvoering trof. De vrijlating van terreur plegers waaronder een aantal tot levenslang veroordeelden is m.i. het verkeerde signaal richting Hamas.
    Natuurlijk het sentiment van een terugkerende jongeman naar zijn geliefden mooi maar is het in gevaar brengen van elke IDF soldaat, kidnapping loont, en het vrijlaten van 1027 veroordeelden waard?

    Wat is er verder besloten in de deal? Er moet ook gesproken zijn tussen de partijen over een mogelijke nieuwe ontvoering van een IDF soldaat. Hoe gaat Israel dan handelen? Wat is daarover afgesproken in het kabinet en wat is er tegen Hamas gezegd?

    De Talmoed zegt: “Wie één mens redt, redt een hele wereld”.
    Ik vraag mij af, red je niet ook juist een hele wereld door soms een offer te doen? Jawel het offer had in dit geval Gilad Shalit geweest, keihard en politiek onverkoopbaar ik weet het maar toch. Op het hoofd van elke IDF soldaat staat nu de losprijs van 1027 gevangenen gestempeld. 1027 veroordeelden krijgen de kans opnieuw te doen waarvoor zij zijn veroordeeld. De nabestaanden van de slachtoffers van die 1027 en zij niet alleen zullen met gemengde gevoelens dit politieke media circus hebben aangezien.

    Wat zullen zij denken als hun ogen over de genoemde passage in de Talmoed glijd?

    Ik wens Gilad Shalit alle sterkte toe in de komende tijd en de jaren daarna, er komt heel veel op hem af en ik hoop dat er een dag komt dat hij weer gewoon Gilad Shalit is en niet in de eerste plaats die ontvoerde soldaat. Hij krijgt het nog heel heel erg moeilijk.

    Groet, Hendrianus

  3. Ik vind dit een treffend voorbeeld van het verschil tussen “the people of life” en the religion of hate.
    Ik hoop, dat Galid zijn leven weer op de rails krijgt.

    Shalom

  4. Dat is inderdaad de trieste werkelijkheid in Israel: 1 joodse israelier is evenveel waard als 1000 palestijnen.
    En die rechtsongelijkheid is precies de oorzaak waarom het conflict voortduurt.
    Een palestijnse moslim is minder waard dan een israelische jood. Waarom ???
    Ik zou de schrijver van deze webpagina willen vragen om het conflict een poosje te volgen met de volgende opvatting: ieder mens is gelijkwaardig, oftewel een palestijnse moslim is evenveel waard als een joodse israelier.
    Houd bij hoeveel trauma’s de palestijnen oplopen als gevolg van israelisch handelen en andersom. Probeer je eens voor te stellen dat de joden in de gaza zouden wonen en de moslims in Israel…. Hoe zou dan uw oordeel zijn over het conflict ?

    • Hi Jack,
      De feiten zijn, dat er 1,5 Arabische moslims in Israel wonen als staatsburgers met 10 zetels in de Knesset, vele moskeeen e.d.. En ze willen er graag blijven, de Arabische moslims in Gaza hebben het veel slechter onder Hamas dan toen Israel het er voor het zeggen had.
      Maar Israel trok zich vrijwillig terug en dwong 8500 de Israelische inwoners van Gaza naar Israel te verhuizen, mensen die er al vele jaren woonden en synagoges en bloeiende bedrijven hadden. Gaza is nu Judenrein .

      Natuurlijk zijn mensen gelijkwaardig, alleen ziet men dat in de islam anders, lees soera 98 in de koran maar es: de moslimmens is superieur aan de niet-moslim mens en elders in de koran lees je, dat niet-moslims apen, varkens, dhimmi’s zijn, kafirs.
      In het boek van de Joden, de Bijbel dus, lezen we,dat mensen wel gelijkwaardig zijn: heb God lief boven alles en de naaste als jezelf, zo vat Yeshua de Tenach (OT) samen.

      De ellende van de Arabische moslims in kampen wordt in stand gehouden door de moslimregimes ter plekke, om maar een Palestijnse staat, (Judenrien uiteraard) af te dwingen. En vanwege de door de islam gelegitimeerde terreur van moslims naar niet-moslims moet Israel een hek en checkpoints plaatsen en verhinderen, dat men Gaza niet vol stampt met terroristen en wapens.
      Moslimzeflmoordterroristen, die Joden vermoorden, dat geeft pas trauma’s.

      Zie je de verhoudingen zo weer een beetje, Jack?
      Shalom,
      Ben

  5. Je kunt de koran eenvoudigweg niet vergelijken met de Bijbel.
    Er is geen enkele waarheid in de islam.
    Als je nou bijvoorbeeld alleen al Psalm 98 naast sura 98 legt, zegt dat (MEER DAN) genoeg.
    —–
    Psalm 98
    1 ZING VOOR DE HERE EEN NIEUW LIED:
    wonderen heeft Hij verricht.
    Zijn rechterhand heeft overwonnen,
    Zijn heilige arm heeft redding gebracht.
    2 De Heer heeft Zijn overwinning bekend gemaakt
    voor de ogen van Zijn volk zijn gerechtigheid onthuld.
    3 Hij heeft gedacht aan Zijn liefde en trouw
    voor het VOLK VAN ISRAËL.
    De einden der aarde hebben het gezien:
    de overwinning van onze God.
    4 JUICH de Heer toe, heel de aarde,
    JUICH en JUBEL, zing het uit.
    5 ZING voor de Heer bij de LIER,
    LAAT bij de lier UW LIED WEERKLINKEN.
    6 BLAAS op de RAMSHOORN en de TROMPETTEN,
    JUICH als de Heer, uw koning verschijnt.
    7 LAAT BRUISEN de zee en alles wat daar leeft,
    LAAT JUICHEN de wereld met haar bewoners.
    8 Laten de rivieren IN DE HANDEN KLAPPEN
    en samen met de bergen JUBELEN.
    9 voor de Heer, want Hij IS IN AANTOCHT
    als rechter van de aarde.
    Rechtvaardig zal Hij de aarde berechten,
    de volken oordelen naar recht en wet.

    —–
    Laten we de straat opgaan en deze dingen in praktijk brengen.
    Wie gaat er mee?
    —-
    shalom cornelia

  6. dit is toch wel weer het toppunt van manipulatie hèh!

    Één onschuldige man tegenover 1000 criminelen/terroristen.

    Dat zouden de familie en de vrienden van die terroristen toch niet moeten willen.
    Het zegt weer alles over de leugenachtigheid van de criminele ideologie: de islam.
    Ik heb er al nooit respect voor gehad, maar dat daalt steeds verder onder het nulpunt.
    —-
    shalom cornelia

    • Op 17 oktober 2011 @ 08:25 schreef Hendrianus

      Beantwoorden

      Beste Cornelia,

      Manipulatie? Leugenachtigheid? Ik kan u niet volgen. Wie manipuleert wie of wat?
      Hoezo zegt deze gevangenen uitwisseling iets over het karakter van de Islam?
      En sorry hoor maar de Islam is een Godsdienst of je deze nu respecteert, veracht , beleid, of haat.

      Dat u geen respect heeft voor de Islam of de RKK is inmiddels doorgedrongen en natuurlijk uw goed recht echter uw disrespect neigt m.i. eerder naar haat en dat is toch niet wat iemand overtuigd? Bestrijden is overtuigen, al het andere is tijdelijk en vals.

  7. Beste Hendrianus.

    Bestrijden is overtuigen zeg jij? Ga daar maar aan als het de islam betreft.
    Jezus probeerde ook de farizeeërs te overtuigen.
    Maar wat gebeurde? Jezus, de Schepper van hemel en aarde nota bene, werd gevangen genomen, berecht, geslagen, gegeseld met doorns in zijn hoofd gestoken, en gekruisigd, gemarteld en bloederig vermoord.

    De islam trouwens, is geen godsdienst, maar een anti-Semitische haatdragende ideologie vol moord en doodslag die iedereen op het oog heeft uit te roeien, zo vals als wat.
    Joden, christenen, andersdenkenden en daarna moorden ze elkaar uit!
    ‘t Is altijd oorlog, zeker niet in het minst onder mekaar!
    Het is een ideologie om te haten, klopt, dat doe ik vanuit mijn tenen!
    Geen goed woord er voor over!
    Dat we daar nu in Nederland mee te maken hebben is in één woord walgelijk.
    De islam is hier ècht geen andere als in Egypte hoor, vergis je niet!
    Als hier moslims hun steun gaan betuigen aan koptische christenen in Egypte, komt dat op mij over als NIETS ANDERS DAN huichelarij.
    Wacht maar tot ze hier de macht krijgen, God verhoede dat!
    —-
    Verder is het het toppunt van manipulatie dat Israël 1000 criminelen vrij moet laten voor één enkele gekidnapte onschuldige.
    Als je dàt niet inziet mòet je wel blind zijn, stekeblind, SORRY!
    —-
    Inderdaad, ook voor de RKK heb ik nul respect.
    Een kerk/instituut waarin zoveel kindermisbruik, pedofilie en homofilie voorkomt onder zogenaamde kerkleiders, mogen ze voor mij in de hoogste boom opknopen. Amen.
    Logischerwijs zou iedereen het hier mee eens moeten zijn!
    —-
    shalom cornelia

    • Hi Cornelia, krasse taal, maar inderdaad, in Matth. 18:3-6 zegt Yeshua, dat wie kinderen tot zonde verleidt, beter met een molensteen om zijn hals in de diepte der zee zou worden verzwolgen.
      Shalom ,
      Ben

  8. “(ging er iets mis of heeft u mijn eerdere reactie verwijderd?)”
    Sorry, er ging dus bij mijn internetverbinding iets mis.

  9. Hi Jack, ik houd het bij mijn vorige reactie, heb geen tijd om in herhalingen te vervallen.
    Shalom,
    Ben

Geef een reactie

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>