Beatrix: “echt onzin”, om de hoofddoek een symbool van islamonderdrukking te noemen. Zie video
Tja, als je midden in de Bilderbergconferentie functioneert om tot de NWO te komen, dan praat je de islam goed, omdat het een aanstuurbare groep voor de NWO moet worden.
Net als de RK kerk, dan heb je toch 1,3 miljard moslims als groep en 2 miljard christenen (RK en de rest, die oecumenisch met hen samenwerkt).
En via de Verenigde Nazies (VN) en netwerken als CFR, Charter for Compassion, Verklaring in Vrijheid Verbonden, Skull and Bones, Vrijmetselarij etc. stuur je dan de wereld aan, oftewel manipuleer je die.
Nee, die hoofddoek is gewoon leuk en om de mensen ter plekkeM te respecteren, ga je op kousevoeten de moskee in, tot 2 keer toe op zo’n reis. Iedereen blij, het zakenleven, de islammachthebbers, de NWO club.
Alleen de onderdrukte moslims niet en de vermoorde christenen niet. Maar die laatste categorie wordt vanzelf minder, via kerkleegloop door een halfzacht evangelie zonder Tora, pedofiele priesters, antisemitisme via de actuele vervangingsthelologie.
Nog een beetje Arabische lente, een 3e wereldoorlog om Syrie te bevrijden en Iran, zodat de NWO de olie kan controleren.
Wat een zooi, met al die dubbele agenda’s en leugens via de media, grotendeels in handen van George Soros /NWO.
En wat een zegen, dat we weten, dat door de geboortepijnen heen Gods Koninkrijk baan breekt.
Hallelu jah, Yeshua ha Mashiach komt als Koning, te Yerushalyim, om deze wereld te regeren van uit Tora , als het ware Pesachlam en als de ware Koning, volgens Psalm 2, Zach. 14 en vele andere Bijbelse profetieen.
Shalom,
Ben
PS NCRV/KRO hebben er in ”Debat op 2″ 14 jan. een uitzending aan gewijd: http://debatop2.ncrv.nl/nieuwsblogs/beatrix-respect-enof-statement#comment-95571
Zie mijn reactie daar.







Op 12 januari 2012 @ 23:15 schreef Gielah
Volgens Open Doors worden er in Oman nog steeds christenen vervolgd…. door de islam.
En de Majesteit ( majesteit) respecteert en toont eerbied voor de islam.
Dit is een enorm NEE tegen de vervolgde christenen en een JA naar hun vervolgers toe.
We zullen het niet vergeten.
En dat het centen oplevert…. moeten we het daar nog over hebben?
Op 12 januari 2012 @ 23:58 schreef Ahuvah
Dank, dank dank voor dit prachtige stuk!!! Ik had ‘t zelf niet beter kunnen verwoorden! Het Bilderberg verhaal staat zelfs in het AD, maar gansch Nederland zwijgt erover… Is iedereen dan doof, stom en blind??? Bea: net zo fout als haar vader…
Op 13 januari 2012 @ 07:44 schreef Ben
Hi Ahuvah, heb je de link naar het AD? dan zet ik die er nog even bij.
Shalom,
Ben
Op 13 januari 2012 @ 09:11 schreef Dieuwke
Je vraagt je af…Waar is DIE mee bezig!! Door respect te tonen aan de Islam,heeft ze dus wel bloed aan d’r handen en is ze mede schuldig aan de christenvervolging!
Mij gedacht!
Op 13 januari 2012 @ 13:09 schreef Jiooda
Ben SHALOM
Hieronder de gevraagde link Met vr gr Jiooda
GBY
SHALOM
http://www.ad.nl/ad/nl/1012/Binnenland/article/detail/2443622/2011/06/09/Beatrix-werkt-met-Bilderberggroep-geheime-agenda-af.dhtml
een citaat uit dit artikel:
“Slimmer
Professor Andrew Kakabadse, co-auteur van het pas verschenen boek ‘Bilderberg People’, meent dat de complotdenkers een punt hebben.
‘Het gaat hier om een groep machtige mensen, die invloed uitoefent op de wereldeconomie. En zonder transparantie is het niet vreemd dat mensen zich zorgen maken over de Bilderberggroep. Het zit veel slimmer in elkaar dan een samenzwering. Het denken wordt beïnvloed, zodat mensen gaan aannemen dat er geen alternatieven zijn. Alles draait om het Westerse kapitalisme. Is dit het begin van een wereldorde? In zeker zin wel.’
Op 13 januari 2012 @ 13:33 schreef Ben
Bedankt Joop; men ondermijnt het eigen artikel nog wat met het woord “complotdenken”, als of dat altijd onzin is en er geen complotten zouden bestaan !
Terwijl tegelijkertijd al die netwerken niet ontkend kunnen worden en dat ze elk op eigen wijze naar de NWO streven, aangezet door machten , die in elk geval niet uit JHWH zijn.
shabbath shalom, Ben
Op 16 januari 2012 @ 00:24 schreef Zwartmeer
Wie de foto’s van Iran van een 30 jaar terug bekijkt ziet nauwelijks vrouwen met hoofddoek. En nu dragen alle vrouwen er eén. Blijkbaar zijn ze met zijn allen daar tot de overtuiging gekomen dat ze zo’n ding opmoeten. Nadat die verschrikkelijke Sjah, die innige banden met Koningin Juliana onderhield overigens, is afgezet, konden de Iranese vrouwen weer zichzelf worden. En in Afghanistan zijn alle vrouwen in een nog kortere tijd tot de overtuiging gekomen dat een hoofddoek alleen niet genoeg is maar dat een burka moet. In Egypte en meer van die Arabische lente landen zie je dat met rasse schreven meer en meer vrouwen ook tot de hoofddoekovertuiging komen. Nu die vreselijke dictators, die vaak hoofddoeken verboden of zwaar ontmoedigden, weg zijn, worden vrouw weer vrouw. Kunnen ze eigenlijk hetzelfde besluit maken zoals alle vrouwen in het moederland van alle moslims, Saoedi-Arabië, al reeds heel lang geleden gemaakt hebben.
Een hoofddoek heeft trouwens ook veel waarde. De islamitische wereld is zo ingericht dat een hoofddoek werkt. Het heeft praktische waarde! En tevens wordt er het gelijk van de koran mee bewijzen! Twee vliegen in een klap! Vrouwen in die wereld, waar alle vrouwen een hoofddoek dragen, en die toch zonder de straat opgaan, lopen een enorm risico te worden verkracht. Zo’n vrouw schreeuwt er gewoon om! Gebeurt dat, dan zegt iedereen zie je wel de koran heeft gelijk.
Maar dat het nuttig is die dingen te dragen komt alleen maar omdat verkrachtende moslimmannen vrijuit gaan. En dat is de echte reden waarom in de islamitische wereld het hoofddoekje werkt. In de rest van de wereld waar mannen niet vrijuit gaan, en waar het woord van een vrouw gelijk aan die van een man is, waar ze geen wetten kennen die verkrachters beschermen, waar vrouwen geen vier getuigen nodig hebben hen voor steniging behoeden, kunnen vrouwen gerust helemaal alleen de straat op. En is er geen noodzaak voor hoofddoekjes. Het is in die rest van de wereld zelfs zo dat behalve dat de wet verkrachters veroordeelt, de maatschappij ze nog een trap nageeft. Zo’n persoon verliest al zijn vrienden, krijgt nergens werk, en heeft in de gevangenis zelfs de allerlaatste status. Islamitische maatschappijen zijn zo inricht dat het gelijk van de islam bewezen wordt. Om dat te bereiken worden slachtoffers daders, en daders slachtoffers. En dat gaat zelfs zover dat een verkrachte vrouw met haar verkrachter moet trouwen.
Dit soort wetgeving is op geen enkele wijze te verdedigen. Je verliest nog de discussie erover nog met een kleuter. En dan kan Bea van alles beweren, voor mij betekent het dat ze een hoofddoek droeg, gelijk aan de Hitlergroet brengen. Maar waar praten we eigenlijk over? De burgemeester van Utrecht zou zeggen ‘ach menneer doe niet zo moeilijk het was er zo’n mooi weer’.
Z
Op 16 januari 2012 @ 01:04 schreef monica
Zwartmeer, bedankt voor deze scherpe toelichting!
monica
Op 13 januari 2012 @ 21:29 schreef Pieter A Meijer
Shalom Ben; (zoon van Kok)?
Enige jaren geleden kwam ik achter de werkelijkheid van Oranje en Bb.
Het was, dat ik goed op m’n stoel zat. Anders…….?
Bevestiging volgde (v/d waarheid v/h artikel) door een artikel van Franklin ter Horst.
Met een bekende probeerde ik de kennis te delen. Zijn professie kende ik nog niet.
Hij bleek een marechaussee-kolonel te zijn. Hij nam de mededeling aan met een minzame glimlach en een niets zeggend: “O jaaaa”?
Direct bedacht ik: “Stop deze conversatie en ga naar huis”.
Anderen nemen het voor zoete koek en sommigen hebben nog wel de reactie van:
“Dat is hun zaak, toch“?
Mogelijk zijn de mensen door sluipende indoctrinatie en afdwalen van Tenach-Torah, van het zuivere onderscheiden `verlost`!
Duidelijk een teken van de laatste dagen van de “6e dag“.
Tot morgen-vandaag en Shabbat Shalom.
Am Yis´ra El Chai.
Op 13 januari 2012 @ 21:33 schreef Pieter A Meijer
Shalom chaverim,
Op xandernieuws.punt.nl
BILDERBERGERS mogelijk vervroegd bijeen in ROTHSCHILD hotel bij Jaffa.
Am Yis´ra~El Chai
Op 13 januari 2012 @ 22:29 schreef Ben
Hi Pieter, je verwijst naar: http://xandernieuws.punt.nl/?id=650324&r=1&tbl_archief=& en dat is weer heel lezenswaardig, ook omdat Xander altijd bronnen vermeld onder zijn artikelen.
Shabbath shalom,
Ben
Op 16 januari 2012 @ 00:40 schreef Zwartmeer
Menneer Kok waarom staat deze niet bij de aanbeloven links?: http://www.faithfreedom.org/
Op 16 januari 2012 @ 08:36 schreef Ben
Hi Zwartmeer, die link kan er zo bij, er staan er overigens al heel wat, zonder natuurlijk compleet te zijn.
Shalom,
Ben
Op 17 januari 2012 @ 23:28 schreef Martin
En in 1963 liep die zelfde Bea met schoenen en korte mouwen en geen hoofddoek ook de moskee in!!
Nog wel te samen met paps en mams!
Waren te zien op Dumpert.nl!!!
Op 19 januari 2012 @ 13:01 schreef Mia
Volgens Willen Ouweneel
Willem: “Ik sta altijd weer verbaasd dat mensen zich in dat op opzicht napraten. De islam heeft best demonische trekken. Daar mag je best op wijzen, maar als je de islam aanvalt en daarmee je hand overspeelt en onzin verkoopt, dan ben je contra productief. Dat helpt niet. Het is geen afgodische godsdienst. Integendeel
http://www.cip.nl/nieuwsbericht_detail.asp?id=26774
Willem heeft heel veel invloed in de gemeentens, ben het natuurlijk niet met hem eens, integendeel.
Mia
Op 19 januari 2012 @ 14:14 schreef Ben
Willem is op dit punt net zo’n misleider als de vele politiek correcte voorgangers en christen politici en dat heb ik hem ook al eerder laten weten.
Daar doet hij helaas niets mee.
Shalom,
Ben
Op 21 januari 2012 @ 16:14 schreef Johrij
schoondochter Mabel is of was toch ook verbonden aan de Soros NWO onderneming; het is duidelijk welke kant de koninging gekozen heeft en dat is niet die van de beschermer van de NL grondwet zoals ze wel heeft gezworen bij haar troonsbestijging.
Op 2 april 2012 @ 23:54 schreef tineke
45 jaar geleden kwamen we weinig moslima’s met een hoofddoek tegen. Eerste generatie analfabeten waren niet geïnteresseerd in de zwaar provocerende politieke zaken. Maar nu hun nageslacht 3. en 4. generaties zijn geïndoctrineerd en georganiseerd tegen de westerse volkeren. Zelfs in hogescholen en universiteiten willen ze aparte islamitische ruimtes creëren. Inmiddels de meerderheid van de hier geboren Moslimkinderen zijn als vijand opgevoed en georganiseerd tegen Nederland: ze doen van alles om te laten zien dat ze voor altijd Turk of Marokkaan willen blijven.
Met de Nederlandse geld opgevoed, opgeleidde Moslimjongeren in dure kleidingen zien het liefst één grote eigen staat waarin alle Turken en Marokkanen verenigd zijn. Andere staatsvormen, zoals de Nederlandse staat, zijn uiteraard onaanvaardbaar want binnen de groep van islamieten mogen er geen groepen bestaan. Deze staat, moet proberen de gehele Nederland, België, Denemarken en andere West-Europese landen te onderwerpen. De “leider”, moet absoluut gehoorzaamd worden. Geïndoctrineerde jongeren baseren hun identiteit op een scherp anti westerse aspect, in eigen uniformen willen ze de tegenstellingen overal levend houden. Ze willen niks weten over het feit dat de hoofddoek voortkomt uit de behoefte van een patriarchaal georganiseerde religie de vrouw te onderdrukken. Of, kennelijk, uit de behoefte van vrouwen zich te onderschikken aan deze religie. Ze willen niks horen over de de ongelijkheid tussen geslachten die door de hoofddoek wordt uitgedrukt is gelijk de uitdrukking van intolerantie in deze religie. Het is algemeen bekend dat deze jongeren hun hoofddoek, moskee en militaire dienst in Moslimlanden als een politieke aspect zien.
Aan de andere kant wordt op meer plaatsen belastinggeld gebruikt om religieuze intolerantie en seksuele apartheid te bevorderen. Veel corrupte gemeenten stoppen nog steeds miljoenen geld in voor vrouwen en mannen gescheiden informatieloketten, die worden ondergebracht in door de moslims gecontroleerde gebouwen, verboden gebieden voor de Nederlanders. Deze praktijken van de parasitaire overheidsambtenaren betekenen de capitulatie voor het streven van grote mogendheden.
Grote bedrijven, politiek en christelijke leiders doen ook mee aan het gevreesde verval.
In onze tijd zijn we getuige van de zelfuitroeiing van de Europese beschaving. De moslimbevolking jaarlijks met 8,7% blijft doorgroeien en stijgt hun aandeel van krap naar 17% in 2020, 37% in 2035. De meest beangstigende cijfers komen uit West-Europa. In Nederland zal het aantal islamieten zich zelfs meer dan verdubbelen. Een laag geboortecijfer, gecombineerd met massale moslim immigratie en een vastbesloten islamitische aanhang (links + Christenen die Nederland, haar bevolking en cultuur om zeep willen helpen: zie de ontwikkelingen binnen de PVDA, GL, SP en CDA!) veranderen de geboorteplek van de Westerse beschaving in een graf.
In de grootste steden van Nederland -Amsterdam, Rotterdam, Den Haag en Utrecht- is Mohammed (inclusief de variaties Mohamed , Mehmet, Muhammad) nu al de meest gekozen babynaam. Het probleem is dat de snelst groeiende bevolkingsgroep in Europa tevens de meest anti_europees is…
De grootste moskeeën van de vijandelijke grootmachten worden in Nederland gebouwd, in ons eigen groene, weelderige en waterrijke landschap. Meest gevaarlijke Moslims worden naar Nederland geëxporteerd. De meeste van deze Turken en Marokkanen en hun politieke leiders (zie Albayrak en Abu Talab) hebben nog steeds dubbel paspoort en misbruiken ze Nederlandse nationaliteit voor hun eigen nationale belangen! Rotterdam is voor ca. 50% islamitisch en in sommige wijken is het link om in de avond op straat te vertoeven.
De supermarkten,overheidsinstanties zijn onder de voet van allerlei moslim bendes die alles kunnen doen wat zij willen..Deze nachtmerrie is een bedreiging voor de Nederlanders…Het is dan ook niet moeilijk te bedenken hoe de confrontatie tussen de Europeanen en dit soort vijandelijke indringers zal aflopen. De Moslim Broederschap, Hezbollah, Libische al-kaida stammen, Hamas, Diyanet, Milli Gorus, Fethullah enz..enz..zijn nu al de baas in de meeste Europese moskeeën. Europa loopt daarom het enorme risico alle kostbare elementen van onze beschaving kwijt te raken.
Islamieten in aparte uniform binnen de Nederlandse overheidsinstellingen, dit soort ontwikkelingen leveren ons geen voordeel, maar ellende, zoals we zien uiteindelijk in al de moslimlanden, al 1400 jaar. Onder leiding van allerlei politici, organiseert men hoofddoekbrigades en bovendien met de subsidies…Hoofddoek een symbolisch ijzeren gordijn die moet voorkomen dat moslims worden besmet met Nederlandse waarden als, democratie, gelijkberechtiging, scheiding van kerk en staat, emancipatie e.d.
Het is triest dat moedige vrouwen zelfs in landen als Pakistan, Afghanistan, Irak, Turkije, Libië, Egypte, Libanon, Iran, Soedan, Saudi Arabië, Katar met gevaar voor leven hun hoofddoek afleggen en daarin niet worden gesteund door de Nederlandse vrouwen, laat staan islamitische vrouwen in het vrije westen. Hoofddoekbrigade zegt: “mijn hoofddoek is een uiterlijk teken (symbool) dat mijn aanhankelijkheid voor de islamitische leer (het geloof) aangeeft die mij oproept om mee te doen in deze samenleving (participatie), maar dat is wat anders dan integreren. Ze dragen dus een hoofddoek met als doel een ideologie te dienen, een ideologie die ook voor een staatkundig streven staat.
Een uniform met de hoofddoek dat nu nog in islamlanden met harde hand wordt opgelegd: De Saudi’s, bang om rechts ingehaald te worden door de ayatollahs, hebben vervolgens overal in Saoedi-Arabië de hoofddoek dwingend opgelegd. En omdat Saoedi-Arabië leidend is in de islamitische wereld, zag je als gevolg daarvan in de jaren’80 overal in de islamitische wereld hoofddoekjes verschijnen. Zweepslagen in Iran, Pakistan, Afghanistan, Nigeria en Soedan, Libië, Egypte etc. etc..; zwavelzuur in het gezicht in Algerije, Marokko, geweerschoten in Kashmir, brutalisering in Afghanistan, Pakistan, Jemen enz. Die landen tonen aan dat baas over eigen hoofd zeker geen gewone naturelle ontwikkeling is. De vrouwen in de westerse wereld voor ons hebben gevochten voor vrijheidsrechten van de vrouw. En nu zullen wij deze wel even om zeep helpen door een Hoofddoek te dragen. PVDA, CDA, D66, GL en SP moeten ook de verantwoording nemen voor wat er achter de hoofddoek schuil gaat namelijk waar je zelf voor gestreden hebt en dat is vrouwen mishandeling, vrouwen onderdrukking en de expressie om vrouw te zijn. Beseffen deze partijen niet dat er miljoenen vrouwen zijn die dit kledingstuk geheel onvrijwillig moeten dragen omdat ze anders worden afgeranseld, dat ze zonder die doek niet naar buiten mogen, dus opgesloten zitten. Het is geen vrije keus van de dames, als ze dat zelf beweren, is het hersenspoeling! Geweldig. Waarschijnlijk roepen ze ook op tot meer huiselijk geweld (want vrouwen die niet doen wat hun mannen willen verdienen klappen), meer kranten voor de ramen (vrouwen die gewoon naar buiten mogen kijken zorgen alleen maar voor overlast). Dit alles omdat mannen die zichzelf moslim noemen zich niet kunnen beheersen als ze vrouwenvlees zien. De bedekking van vrouwen is ontstaan omdat rover hoofdmannen jaloers waren en elkaar vrouwen probeerde te roven niet meer en niet minder.
Het zijn hoofddoek moeders in de Arabische wereld die hun zonen opvoeden en hun tot macho’ s en prinsen creëren en verwennen, waardoor zij al op jonge leeftijd een super macht binnen de familie zijn. Hun criminele kinderen hebben voor 100% controle over hun zusjes ook al zijn die ouder. Moeders waren betrokken bij eerwraak op haar dochters zonder hand uit te steken om hun leven te beschermen. Het vermoorden van meisjes wordt uitgevoerd door jonge broers waarvoor de gevangenis straf door hun jeugdigen leeftijd milder uitvalt.
Nu in Nederland willen we ons voedsel kunnen kopen in een Nederlandse winkel, waar we niet worden geconfronteerd met reclame voor de islam. Hema, AH, HBO, Universiteiten, van den Broek en Lidl moeten neutraal worden, waar we geen reclame maken voor een meer dan treurig systeem als de islam.
Op deze manier worden islamitische wijken in Nederland in rap tempo steeds groter. Door de Islamitische doctrinaire verbreiding zijn er grote spanningen en het opkomend invasie van Nederlandse steden is een realiteit geworden:de explosieve opmars van de vijfde colonne wordt zeker het verval van de maatschappij. Politiek gedreven grote groepen zijn bezig belangrijke posities verwerven binnen de overheid: zie Albayrak’s bende!. Uit een geheime Turkse document is gebleken dat de Turkse en Arabische leiders geïnteresseerd zijn in het onderwijs, politie en justitie van de kleine EU landen. Ze doen dat onder andere via politieke partijen. In Nederland met name via de PvdA, CDA, SP, D66 en Groen Links.
Door het import van nog meer moslims die niet voor arbeid inzetbaar zijn, gaat dit land ten onder.
U kunt u schamen voor de manier waarop ons land te grabbel is gegooid aan doelbewust opererende strijders en import van achterlijkheid en criminaliteit. Verstandig zou zijn, alle uitingen van deze politieke ideologie te schrappen.
Op 3 april 2012 @ 09:26 schreef Ben
Hi Tineke,
Het is de treurige waarheid en alleen een stevig kabinet en kamer kan het tij keren; stemmen op wat daar op lijkt, is de enige optie.
Uiteraard ons tegengeluid laten horen, wat we doen op deze site.
Zover ik weet, is onze Tora-Yeshua gemeente de enige gemeente, die binnen de christelijke en joodse wereld als gemeente voortdurende waarschuwend optreed en de islam ontmaskert met liefde voor de moslimmedemens, als die wil nadenken en zich wil distantieren van de islam als totalitair en verderfelijk systeem.
Dat zegt genoeg over het nivo van al die geloofsgemeenschappen: te politiek correct om dit islamiseringsdrama aan te pakken.
Chaq Pesach sameach,
Ben