Ex-moslim spreekt uit eigen ervaring!
https://www.nd.nl/nieuws/geloof/farzad-daniel-8216-vervolging-is-een-zegen-8217.3115765.lynkx
Prachtig artikel , interview met ex-moslim, die op IS nivo (beter gezegd IS dieptepunt) in de islam zat, maar ontdekte dat de Schepper inderdaad Vader is, ons in Yeshua verschenen, geheel anders dan de koranafgod “allah”.
Opmerkelijk dat het ND dit plaatst, want ze zijn de huiskrant van CU, GKV e.d., waar toch op vele manieren structureel wordt geroepen dat “de koranallah dezelfde is als JHWH”.
Een ex-moslim, die oprecht tot bekering is gekomen in Yeshua, weet wel beter dan al die verdwaalde politici (Segers) en voorgangers (Cees Rentier, Evangelie en moslims) en de grote meerderheid van voorgangers en rabbijnen.
Shalom
Ben Kok (joods-chr. pastor)
Op 8 september 2018 @ 19:58 schreef Pieter A Meijer
Shalom Ben;
Laten wij wensen en bidden aan onze Redder JaH Shuah ha Massiach; dat er velen (zo niet allen) tot dit zelfde inzicht door de Ruach ha Kodesh; mogen komen.
Shavuah Tov.
Op 8 september 2018 @ 20:36 schreef Ben
Amen Pieter,
shalom
Ben
Op 9 september 2018 @ 13:30 schreef Amares
JHWH’s wegen zijn ondoorgrondelijk en alles is mogelijk voor wie gelooft,Jahweh,de Eeuwige voegt toe;Jood en Griek,uit alle natiën en talen en stammen,uit alle tradties en culturen,uit de synagoge, de zondagskerk, de moskee,uit een boeddistische tempel,uit de kroeg,op de wallen,waar dan ook,dat is geen mensenwerk!JHWH voegt toe aan de gemeente van Jeshua,Zijn werk gaat dwars door alles heen,geloofd zij JHWH
*Bidden helpt! Het gebed van een rechtvaardige vermag veel,want daar wordt kracht aan verleend * zegen wie vervloeken,bidt voor je vijanden
Shalom