De Feesten van JHWH in het najaar: a.s vr.av/za Yom Teruach !
Voor uw agenda, vast noteren en vrijhouden, als u de Feesten van JHWH wil vieren naar Zijn gebod, in navolging van Yeshua, zoals Hij leefde en leerde.
https://www.museumjoodseschooltje.nl/informatie/joodse-feestdagen-2020/
https://www.mayaan.nl/activiteiten met toelichting op https://www.mayaan.nl/feesten
https://www.nik.nl/joodse-feestdagen-en-treurdagen/
Deze week beginnen de najaarsfeesten met als eerste Yom Teruach, het feest der bazuinen, waarmee de komst van de Koning wordt aangekondigd: dat valt dan samen met de weekshabbath, 18/19 sept.
Die dag wordt ook Rosh Hashanna genoemd, want in het Jodendom is die dag , vanuit de heidense gebruiken in de Babylonische tijd, tot nieuwjaarsdag gemaakt, “hoofd van het jaar”.
Bijbels is de maand Nissan de 1e maand, met Pesach, de 14e Nissan, begint dan het nieuwe jaar, met verlossing uit slavernij !
Vervolgens Yom Kippur, Grote Verzoendag, 28 sept. en dan Loofhuttenfeest, Sukkoth, van 3/4 tot 10 okt.
Zie ook eerdere uitleg over de vieringen op onze site:
https://tora-yeshua.nl/2019/09/yom-teruach-rosh-hashanna-tora-heidendom/
Sukkoth: de belofte van de Koning en Zijn kahal * (gemeente).
Reageer aub hier onder met vragen e.d., gezegende feestdagen in gemeenschap met onze hemelse Vader en Zijn verschijning in Yeshua.
Ben Kok (joods-chr. pastor)